eFUNZINe
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]
Kategorie
Sprzęt
nowe Amigi
klasyczne Amigi
płyty główne
obudowy
sloty Zorro
sloty PCI
akcesoria A500/600
karty turbo A1200
karty dla A3/4000
pamięć
karty graficzne
karty dźwiękowe i akcesoria
karty sieciowe
kontrolery I/O
modemy
video
scandoublery
tunery TV
układy ROM
stacje dysków
twarde dyski
napędy CD, CD-RW, DVD
akcesoria IDE
akcesoria SCSI
myszy
klawiatury
monitory
joysticki i pady
procesory i koprocesory
oscylatory
kable
zasilacze
dyskietki
Programy
płyty CD
programy
gry dla A500/600
gry dla A1200
gry dla CD32
Inne
książki i czasopisma
gadżety i koszulki
Nawigacja  >>  programy  >>  internetowe

IBrowse 2.3

>> powiększ
>> zapytaj
>> kupuję

Wymagania:

 • Kickstart 3.0
 • MC68020 lub szybszy
 • 5 MB wolnej pamięci RAM (6 MB dla AmiSSL)
 • MUI 3.8
 • CD-ROM

Zalecane:

 • Kickstart 3.1 (V40) lub wyższy
 • MC68040 lub szybszy
 • 10 MB wolnej pamięci
 • karta graficzna
 • MUI 3.8 lub nowsze

Przez lata IBrowse zyskał opinię przyjaznej dla użytkownika przeglądarki, z dużymi możliwościami konfiguracyjnymi ciesząc się dużą popularnością wśród użytkowników Amig.

Jedną z najważniejszych zalet jest jej szybkość i efektywność. IBrowse został napisany pod kątem optymalizacji szybkości, tak aby nie stracić przy tym funkcjonalności. Parser HTML obsługuje formaty od HTML 3.2, 4.0/4.01 po XHTML 1.0. Niektóre z ważniejszych cech przeglądarki IBrowse to:

Konfigurowalny interfejs użytkownika
GUI przeglądarki może być dostosowywane według potrzeb. Dzięki technice drag'n'drop można zmieniać dowolnie położenie przycisków nawigacyjnych, animacji, paska adresu, paska statusu itp. Przyciski nawigacyjne są także dowolnie konfigurowalne, można pod nie przypisać wewnętrzne i zewnętrzne rozkazy Arexxa, a nawet programy. Oprócz tego można dodać dowolną ilość szybkich połączeń do wybranych stron. Całość może być oczywiście dodatkowo skonfigurowana poprzez opcje MUI.

Download manager
Jedną z ważniejszych czynności podczas korzystania z internetu jest ściąganie plików, dlatego też IBrowse oferuje okno podglądu ściąganych plików. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad plikami obecnie ściąganymi, ściągniętymi, odłożonymi do kolejki i tymi, które z jakichś powodów nie zostały ściągnięte. Pliki można łatwo przenosić do kolejki lub aktywować ich transfer do komputera. Można tu też zatrzymywać proces ściągania lub ponowić próbę dla pliku, który nie został przegrany.

JavaScript
IBrowse posiada szybką i dość kompletną implementację JavaScript, dzięki czemu można oglądać coraz większą ilość stron bazujących na tym języku. JavaScript pozwala na interaktywne wyświetlanie stron, np. przyciski zmieniające się po najechaniu na nie myszką lub aktualizacja formularzy po wybraniu danej opcji. IBrowse posiada JavaScript oparty na najnowszym zatwierdzonym standardzie - ECMAScript rev. 3 oraz obsługuje większość rozszerzeń JavaScript 1.5 Netscape'a.

Obsługa połączeń szyfrowanych SSL
Bezpieczne połączenia są obsługiwane dzięki AmiSSL v2, dzięki czemu IBrowse oferuje bogate wsparcie dla wielu obecnych opcji SSL. W preferencjach można wybrać obsługiwane certyfikaty i opcje autoryzacji.

Zakładki
Zapoczątkowany w 1999 roku Browser Tabs, pozwala na przeglądanie wielu stron nie powodując przy tym bałaganu poprzez otwieranie nowych okien. Teraz łatwo o znalezienie jednej z dziesięciu stron, gdyż wszystkie znajdują się w jednym oknie IBrowse, wystarczy tylko kliknąć na zakładce z wyświetlonym tytułem strony. Zakładki mogą być przemieszczane z okna do okna, zmieniane na pełne okno lub z powrotem w zakładkę. Linki mogą być także otwierane w nowych zakładkach.

Preferencje URL
Dzięki preferencjom URL można skonfigurować IBrowse inaczej dla każdej strony. Można np. zmieniać spoofing, opcje JavaScript, obsługę cookies, wczytywanie grafiki.

Lista zmian w stosunku do wersji 2.2:

 • mocno poprawiono obsługę JavaScript, dzięki czemu dużo więcej stron jest obecnie dostępnych
 • bezpieczne połączenia odbywają się przez AmiSSLv2, które można konfigurować w IBrowse, możliwy stał się import/export certyfikatów
 • duża poprawa stabilności
 • poprawiono GUI, zwłaszcza funkcjonalność zakładek
 • usunięto problemy z interfacem ARexxa, dodano nowe komendy
 • setki mniejszych lub większych błędów zostały poprawione, dzięki czemu zwiększyła się kompatybilność ze źle napisanymi stronami

Pełna lista zmian
Demo IBrowse 2.3


Oferta cenowa


 
[nie]
0
349  zł 
Kupuj!
Twójkoszyk
0  zł
0 pozycji
cpu_fpu
Ostatnia aktualizacja:

03-04-2017
eFUNZINe 2002-2005