eFUNZINe
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]

Features

Witamy w eFUNZINe.com!

Z radością dnia 1 października 2001r. wstąpiliśmy w szeregi niezłomnych i straceńczych firm amigowych pod nic nie mówiącą nazwą eFUNZINe.com ;)

Jak ten czas leci...

Takimi słowami ponad 3 lata temu przywitaliśmy się z Wami po raz pierwszy. Mimo wielu zmian na amigowym rynku nadal pozostajemy niezłomni w postanowieniu kontynuowania amigowej przygody. W czasie naszej działalności zdążyliśmy zostać głównym dystrybutorem płyt głównych Pegasos, sprowadzić pierwszą płytę AmigaOne do Polski, jak również zorganizować dwie ostatnie edycje Amiga Meeting.

Przez minione lata wypracowaliśmy sobie (mamy nadzieję :) opinię firmy solidnej i nastawionej frontem do klienta. Możemy czuć się dumni, że przez tak długi okres czasu nie spotkaliśmy się z żadną negatywną opinią na temat naszej firmy (Opi, milcz ;).

A teraz z innej beczki

Od 3 stycznia 2005r. eFUNZINe.com zyskał nową stronę internetową z najbardziej kompleksową w Polsce ofertą sprzętu i oprogramowania dla Amigi. Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się Wam i będziemy jeszcze długo rozwijać się, a nasza oferta stale powiększać :).

Co nas wyróżnia?

  • mamy prawdopodobnie największy wybór używanych amigowych akcesoriów na świecie :)
  • wszystkie produkty opatrzone są w bogate opisy i duże zdjęcia
  • oferujemy sprzęt nowy oraz tańszy, używany z gwarancją
  • pozwalamy się targować! (jeśli bardziej zależy Ci na niskiej cenie niż na dłuższej gwarancji)
  • nigdy nie sprzedamy Ci używanych części jako nowych!
  • kontakt z nami nie ogranicza się tylko do telefonu, odpowiadamy szybko na maile i sms-y
  • dajemy możliwość zostawienia starych części w rozliczeniu za nowy sprzęt, co czyni upgrade komputera prostym i bezstresowym (można nawet wymienić całą Amigę!)
  • nie zostawiamy naszych klientów na lodzie, jeśli coś im nie działa
  • jesteśmy amigowcami ;)
Kupno, komis

Jeśli zdecydowałeś się sprzedać swoją Amigę - co się niestety zdarza - możemy Ci w tym pomóc. Prowadzimy skup części do Amigi oraz całych komputerów. Możemy kupić Twój sprzęt za gotówkę za niższą cenę lub wziąć go w komis za cenę wyższą. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z regulaminem zakupu sprzętu lub regulaminem komisu.

Serwis

Jeśli Twoja Amiga odmówiła współpracy, wymaga przeglądu lub też chcesz wyciągnąć z niej jak najwięcej, możemy się tym zająć. Zajmujemy się naprawą i konserwacją sprzętu amigowego, jak również tuningiem płyt głównych, zasilaczy i kart turbo.

 © eFUNZINe 2002-2005