eFUNZINe
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]

Społeczność

W czasach gdy komputery wykorzystywane są coraz częściej jako kolejny sprzęt użytku codziennego, coraz więcej ludzi szuka czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Te cechy od zawsze posiadały komputery Amiga.

Dziś Amiga to nie tylko komputer. Amiga to przede wszystkim społeczność użytkowników, którzy pomimo bankructwa firmy Commodore, utrzymywali i nadal utrzymują przy życiu swój ulubiony komputer. W społeczności Amigi nie jesteś już tylko klientem, ale częścią wielkiej rodziny ludzi, których łączy wspólne hobby.

Miejscem, które scala amigową społeczność jest przede wszystkim internet. Przedstawiamy tu zaledwie kilka z ciekawszych adresów, pod którymi można śledzić na bieżąco nowości w świecie Amigi, poczytać interesujące artykuły, recenzje i wywiady, a także powymieniać się poglądami z innymi amigowcami.


Polskie serwisy amigowe:

amiga.com.pl

Polski Portal Amigowy

Exec


Zagraniczne serwisy amigowe:

Amiga Network News

Amiga-News.de

Amiga.org

MorphOS-News

Amiga World

Wrong Planet

Amiga Link Directory

Amiga Realm

Amiga Source


Ogólnopolskie targi amigowe - Amiga Meeting

Amiga Meeting to największe spotkania społeczności amigowej w Polsce. Nasza firma bierze udział w organizacji tych imprez. Staramy się pokazywać na nich nowości ze świata Amigi, można tu również przyjrzeć się oryginalnym rozwiązaniom sprzętowym samych amigowców, których wyobraźnia często zadziwia użytkowników przeciętnych komputerów PC.

 © eFUNZINe 2002-2005