eFUNZINe
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]
Kategorie
Sprzęt
nowe Amigi
klasyczne Amigi
płyty główne
obudowy
sloty Zorro
sloty PCI
akcesoria A500/600
karty turbo A1200
karty dla A3/4000
pamięć
karty graficzne
karty dźwiękowe i akcesoria
karty sieciowe
kontrolery I/O
modemy
video
scandoublery
tunery TV
układy ROM
stacje dysków
twarde dyski
napędy CD, CD-RW, DVD
akcesoria IDE
akcesoria SCSI
myszy
klawiatury
monitory
joysticki i pady
procesory i koprocesory
oscylatory
kable
zasilacze
dyskietki
Programy
płyty CD
programy
gry dla A500/600
gry dla A1200
gry dla CD32
Inne
książki i czasopisma
gadżety i koszulki
Nawigacja  >>  programy  >>  tekstowe

WordWorth 6 Office

>> powiększ
>> zapytaj
>> kupuję

Datastore 2

Baza danych to program, który pozwala na przechowywanie i organizację informacji w komputerze. Głównym atutem jest to, że informację raz dodaną można łatwo odczytać i manipulować. Ilość pól i rekordów, którą można stworzyć w Datastore, jest limitowana tylko wielkością pamięci w Twojej Amidze i pojemnością dysku twardego.

Money Matters 4

Jeden z najpopularniejszych programów do zarządzania budżetem dla Amigi. Obliczanie osobistych wydatków było zawsze nielubianym zajęciem domowym pod koniec miesiąca, aż do teraz. Podobnie jak 50000 ludzi przed Tobą, możesz użyć Money Matters do przejęcia kontroli nad Twoimi finansami. Teraz możesz lepiej zarządzać swoimi wydatkami domowymi i biznesowymi. Możesz łatwo wymieniać dane z programami WordWorth, TurboCalc i wieloma innymi.

Organiser 2

Witamy w pierwszym amigowym notatniku, który pracuje w sposób jaki chcesz. Digita Organiser jest łatwym w użyciu osobistym organizatorem z animowanymi stronami, dziennikiem z sekcjami, kalendarzem, książką adresową, listą zadań i uzupełnieniami. Dziennik posiada opcjonalne tematy jak astronomię, daty urodzin sławnych ludzi, historyczne daty, ważne dni (dla różnych krajów). Strony uzupełniające zawierają astronomię, tablice konwersji, Unię Europejską, ogrodnictwo, zdrowy styl życia, domowe porady, spis hoteli na świecie, motoryzację, festiwale religijne, restauracje, ważne dni, sport, numery kierunkowe, informacje dla podróżnych, przewodnik po winach. Możesz także stworzyć własne strony uzupełniające.

Dane możesz łatwo wymieniać z programami Digita Day-By-Day diary, Wordwordth, Datastore, Mailshot Plus, Turbocalc i wieloma innymi. Podobnie jak Wordworth i Datastore, Digita Organiser posiada technologię DataSense. W skrócie, program "wyczuwa" co chcesz zrobić i pomaga ci w tym. Dla przykładu Auto Date pomaga we wpisaniu daty lub czasu. Jeśli zechcesz, włącz Fortune Cookies, a codziennie otrzymasz ciekawą anegdotę, przysłowie, poradę, oraz zostaniesz poinformowany o ważnych wydarzeniach z Twojego dziennika.

Co to wszystko oznacza? Po prostu większą organizację Twojego życia i więcej czasu na Twoje ważne sprawy.

WordWorth 6

Wordworth to najpopularniejszy na świecie amigowy procesor tekstu. Zdobywca złotego wyróżnienia AmigaFormat i okrzyknięty najlepszym amigowym procesorem tekstu przez Amiga Shopper i CU Amiga, Wordworth 6 podtrzymuje dobre imię swoich poprzedników - WW3 i WW5.


Oferta cenowa


 
[nie]
0
69  zł 
Kupuj!
Twójkoszyk
0  zł
0 pozycji
hdd_scsi
Ostatnia aktualizacja:

03-04-2017
eFUNZINe 2002-2005