eFUNZINe
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]
[aktualnosci][features][promocje][sklep][nowosci][spolecz][kontakt][pomoc]

Pomoc

Spis rzeczy

Oferty specjalne

Zestawy

Jedną z rzadko spotykanych udogodnień w innych sklepach, jest u nas możliwość kupna towarów w zestawach. Uwzględniliśmy najbardziej popularne kombinacje produktów, dzięki czemu możesz oszczędzić nawet sporą sumę kupując zestaw zamiast poszczególnych pozycji. Propozycje zestawów znajdziesz pod ofertami cenowymi produktów, które należą do zestawu.

Klikając na ikonę "Więcej o zestawie" obejrzysz dokładny spis składników zestawu wraz z informacjami o dostępności oraz typie produktu (nowy, używany itp.). Aby uzyskać więcej informacji o poszczególnych produktach, możesz przenieść się do strony z pełnym opisem klikając na ikonie "Więcej o produkcie".

Promocje

Wiele towarów w naszej ofercie podlega okresowym promocjom. Pełna lista promocji znajduje się w dziale "Promocje" dostępnym z górnego menu. Promocje zaznaczane są także na liście produktów, gdzie wyświetlana jest także cena niepromocyjna.

Nowości

Wszystkie produkty dołączane do naszej oferty trafiają do działu "Nowości". Nie oznacza to, że jest to zawsze nowość na rynku. Z racji tego, że spora część naszej oferty to produkty używane, do nowości trafić mogą równie dobrze kilkuletnie programy i książki, jak i nowo wyprodukowany sprzęt. Na liście produktów nowości oznaczone są specjalną ikoną:

 © eFUNZINe 2002-2005